Кто на сайте
Сейчас 41 гостей онлайн
Популярные товары
Inverto Single(1) Red Extend IDLR-SINL42 Inverto Single(1) Red Extend IDLR-SINL42 - Спутниковый конвертер с одним выходом для подключения одного ресивера. Inverto Red Extend IDLR-SINL42-EXTND-OPP - профессиональный конвертер. Подробнее Цена: 4 USD
Openbox S3 HD Micro Openbox S3 HD Micro - Новинка Openbox® S3 Micro HD - приставка, основанная на современном процессоре ALI 3510 с двойной архитектурой 32-бит, поддержкой памяти DDR2/DDR3 и множеством интегрированных модулей включая DVB-S2 демодулятор. Подробнее Цена: 30 USD
GI Hd Slim 2 GI Hd Slim 2 - GI HD Slim 2 - обновленная линейка ресиверов Slim от компании Galaxy Innovations. Ресивер HD Slim 2 спроектирован на базе процессора Montage M88CS6001-U с тактовой частотой 349MHz, который дает пользователю максимальный набор функций за минимальную цену. Подробнее Цена: 18 USD

 

Особи, які бажають встановити на горищі або на даху свого багатоквартирного будинку антену для прийому супутникового сигналу мають повне право це зробити, оскільки власники квартир є співвласниками даних дахів/горищ, виходячи з наступного:

 

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про приватизацію державного житлового фонду» від 22 липня 1992 р

Частина 2 стаття 10. Власники квартир багатоквартирних будинків та жилої площі в гуртожитку є співвласниками допоміжних приміщень будинку, технічного обладнання, елементів зовнішнього благоустроюі зобов'язані брати участь у загальних витратах, пов'язаних з утриманням будинку і прибудинкової території відповідно до своєї частки у майні будинку чи гуртожитках. Допоміжні приміщення (кладовки, сараї і т. ін.) передаються у власність квартиронаймачів безоплатно і окремо приватизації не підлягають.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ «Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків»

Стаття 6. Громадяни, які приватизували жиле приміщення (кімната, кімнати, жилий блок) у гуртожитках відповідно до цього Закону, набувають права співвласників допоміжних (нежилих) приміщень загального користування у цьому ж гуртожитку в дольових частках відповідно до площі приватизованої ними жилої площі. Це право настає в день видачі свідоцтва про приватизацію громадянином кімнати (кімнат) у гуртожитку та набуття права власності на допоміжні приміщення в цьому гуртожитку і додаткового оформлення не потребує.

 

РІШЕННЯ КОНСТИТУЦІЙНОГО СУДУ УКРАЇНИ 2 березня 2004 року N 4-рп/2004  (справа про права співвласників на допоміжні приміщення багатоквартирних будинків)

4.2. В аспекті конституційного звернення і конституційного подання положення частини першої статті 1, положення пункту 2 статті 10 Закону України "Про приватизацію державного житлового фонду" треба розуміти так:

1.1. Допоміжні приміщення (підвали, сараї, кладовки, горища, колясочні і т. ін.) передаються безоплатно у спільну власність громадян одночасно з приватизацією ними квартир (кімнат у квартирах) багатоквартирних будинків. Підтвердження права власності на допоміжні приміщення не потребує здійснення додаткових дій, зокрема створення об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, вступу до нього.

1.2. Власник (власники) неприватизованих квартир багатоквартирного будинку є співвласником (співвласниками) допоміжних приміщень нарівні з власниками приватизованих квартир.

 

ЦИВІЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ

Стаття 319. Здійснення права власності

1. Власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.

2. Власник має право вчиняти щодо свого майна будь-які дії, які не суперечать закону.

 

 

 

Желаем вам приятного просмотра.

С уважением администрация tvsat.od.ua